Podej ruku

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: základní informace  (Přečteno 10724 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jaspi

  • Administrátor
  • *****
  • Offline Offline
  • Příspěvků: 448
  • "A setback is a setup for a comeback"
    • Podej ruku o.s.
základní informace
« kdy: Srpen 14, 2011, 10:35:55 odpoledne »

Diskuzní fórum Podej ruku vzniklo z potřeby vytvořit prostor pro všechny, kteří kdy byli vystaveni sexuálnímu násilí a jejich blízké /rodina, partneři, přátelé/. To neznamená, že lidé, kteří danou problematiku nezlehčují a mají zájem o informace, zde nemají co dělat.  Jako neregistrovaný uživatel nemáte příležitost přispívat do diskuze, stejně tak po registraci. K tomu, aby vám byl umožněn vstup do diskuze, vyplňte prosím žádost o zařazení do skupiny. ( PROFIL - ČLENSTVÍ VE SKUPINĚ - ZAŽÁDAT O ČLENSTVÍ) 
Při vyplňování žádosti není nutné psát důvody, proč zde jste (pouze v případě že nepatříte ani do  jedné skupiny, vyplňte ) - do tohoto prostoru vyplňte OBĚŤ, BLÍZKÝ nebo EMOB v případě emocionálního zneužívání.  Vytvoření takových kategorií  nemusí působit dobře, bohužel je nutné k zachování určitého soukromí pro obě skupiny. (zejména pokud na fórum chodíte společně s partnerem). Pokud patříte do více skupin, kontaktujte prosím administrátora.
 Jelikož v naší zemi ještě žádné takové fórum neexistuje,  buďte prosím trpěliví. Důvěra je křehká věc, a proto může chvíli trvat, než se někdo odváží odhalit svoje pocity . Zároveň i váš příběh může být inspirací pro ostatní nejen  ke sdílení vlastních pocitů, ale třeba i k potřebě vytvořit postupně silnou komunitu nebo přátelské vztahy s ostatními členy s podobnou zkušeností.
Je velice důležité, abyste navštívili  Pravidla pro uživatele , díky nimž se dozvíte jakým způsobem bude diskuze vedena a moderována.

                 !!!Při registraci si prosím pečlivě přečtěte podmínky, s kterými souhlasíte!!
Děkuji
Jaspi
 ;)
« Poslední změna: Listopad 21, 2011, 08:09:29 odpoledne od jaspi »
IP zaznamenána
“Our wounds are often the openings into the best and most beautiful part of us.”